Programma verleden

Bekijk voor een overzicht van de gespeelde tussenprojecten deze pagina.
 
Voorjaar 2017:
 
L. Janáčeck - Het kind van de violist
B. Britten - Four Sea Interludes
J. Brahms - 2e Symphonie
 
Najaar 2016:

G. Mahler - 2e Symfonie

 
 
 
Voorjaar 2016:
 
M. Ravel - Alborada del Gracioso
B. Bartók - 3e Pianoconcert (solist: Mengjie Han)
S. Prokofiev - 5e Symfonie
 
 

Najaar 2015:

J. Wagenaar - Saul en David
A. Berg - Wozzeckmonoloog (solist: Anthony Heidweiller, regie: Wim Trompert)
J. Sibelius - 2e Symfonie

 

Voorjaar 2015:

E. Bloch - Schelomo (solist: Joris van den Berg)
J. Turina - Danzas Fantásticas
I. Stravinsky - Petrouchka

 

 

Najaar 2014:

A. Bax - Tintagel
C. Debussy - Trois Nocturnes
S. Rachmaninov - Eerste Symfonie
 
 
 

 

Voorjaar 2014:

M. Ravel - Une barque sur l'océan
S. Prokofiev - Cinderella suite Nr. 1
R. van Oosten - Harpconcert (solist: Remy van Kesteren)
M. Ravel - La Valse
Z. Kodály - Háry János Suite
 

Najaar 2013:

W. van Otterloo - Intrada
W. van Otterloo - Symphonietta
W. van Otterloo - Suite
G. Mahler - Vijfde Symfonie
 

 

Voorjaar 2013:

 

R. Wagner - Das Rheingold
 

 

Najaar 2012:

D. Sjostakovitsj - Elfde symfonie
H. Badings - Symfonische proloog
J. Wagenaar - Elverhöi
 
 
 

Voorjaar 2012:

D. Kabalevsky - Ouverture Colas Breugnon
L. Smit - Schemselnihar
M. Ravel - Daphnis et Chloé (i.s.m. USCantorij)
 
 
 
 

Najaar 2011:

A. Bruckner - Achtste symfonie
B. Britten - Vioolconcert (soliste: Lisa Jacobs)
 
 
 
 

 

 

Voorjaar 2011:

R. Brand - Match (opdrachtcompositie)
J. Sibelius - 5e Symfonie
I. Stravinsky - De Vuurvogel (i.s.m. dansers van dansacademie Lucia Marthas)
 
 
 
 
 
 

Najaar 2010:

L. v. Beethoven - Ouverture Coriolanus
A. Dvorák - De Woudduif
B. Bartók - Concert voor Orkest
 
 
 

Voorjaar 2010:

A. Liadov - From the Apocalypse
S. Prokofjev - Derde pianoconcert (solist: Daniël van der Hoeven)
A. Hovhaness - Tweede symfonie 'Mysterious Mountain'
M. Kliphuis - Music for Invertebrates (opdrachtcompositie)
 
 
 

 

Najaar 2009:

S. Rachmaninov - Het Dodeneiland
H. Berlioz - Symphonie Fantastique

 

 

 

 

 

Voorjaar 2009:

A. Diepenbrock - Elektra Suite
C. Debussy - La Mer
P.I. Tsjaikovski - Vierde Symfonie
 

 

 

Najaar 2008:

D. Sjostakovitsj - Zevende Symfonie
 
 
 
 

Voorjaar 2008:

Rockopera "Equilibrio" in samenwerking met Xystus en het Nederlands Musical Ensemble
(solisten: Simone Simons, Lady Sophia; John Vooijs, Primos; Michelle Splietelhof, Aveline; Bas Dolmans, Diegu; George Oosthoek, Death)

 

 

Mei 2008:

C. Nielsen - Fluitconcert (solist: Lotte Teussink)
R. Vaughan Williams - Hoboconcert (solist: Jorinke van Deelen)
W. Walton - Altvioolconcert (solist: Maaike-Merel van Baarzel)
W.A. Mozart - Sinfonia Concertante (solisten: Johan Olof, viool; Maaike-Merel van Baarzel, altviool)
J. Letwory - Three Short Movements (wereldpremière)
 

Najaar 2007:

M. Glinka - Ouverture Russlan et Ludmilla
R. Strauss - Also sprach Zarathustra
L. Janáček - Sinfoniëtta

Voorjaar 2007: 

J. Brahms - Vierde symfonie
R. Strauss - Don Quichot (solisten: Floris Mijnders, cello; Maaike-Merel van Baarzel, altviool)

Najaar 2006:

G. Mahler - Zevende symfonie

Voorjaar 2006:

L. v. Beethoven - Ouvertüre Egmont
A. Diepenbrock - Hymne an die Nacht nr. 2 (solist: Alison Metternich)
A. Bruckner - Zevende symfonie

Februari 2006:

L.v.Beethoven - Ouvertüre Egmont
W.A. Mozart - Sinfonia Concertante, deel 1 (solisten: Emmy Storms, viool; Magdalena den Herder, altviool)
R. Schumann - Pianoconcert, deel 2 en 3 (solist: Vera Kooper)
C. Debussy - Première Rhapsodie (solist: Diederik Ornée)
M. Ravel - Tzigane (solist: Nora van der Stelt)

Najaar 2005:

E. Elgar - Enigma Variaties
D. Sjostakovitsj - Achtste symfonie

Voorjaar 2005:

J. Röntgen - Aus Jotunheim
J. Sibelius - Tapiola
C. Nielsen - Vierde symfonie

Najaar 2004:

R. Wagner - Tannhäuser Ouverture
E.W. Korngold - Vioolconcert (solist: Tjeerd Top)
S. Prokofjev - Vijfde symfonie

Voorjaar 2004:

P. Tsjaikovski - Zesde symfonie
I. Stravinsky - Symfonie in drie delen
J. Wagenaar - Cyrano de Bergerac

Najaar 2003:

R. Strauss - Eine Alpensinfonie
G. Mahler - Adagio uit de Tiende symfonie
 

Voorjaar 2003:

G. Verdi - Opera "Falstaff"
(solisten: Henk Smit/Harry Peeters, Falstaff; Marcel Boone, Ford; Lisette Bolle, Alice; Martine Straesser, Quickly; Esther Spierings, Meg Page; Selma Harkink, Nannetta; Livio Gabrielli, Fenton; Willem Jan van Deuveren, Dr. Cajus; Alan Razzak, Bardolfo; Christiaan Meeder, Pistola)
M. Moessorgski - Schilderijententoonstelling

Najaar 2002:

A. Bruckner - Negende symfonie
R. Wagner - Vorspiel und Isoldes liebestod
C. Franck - Variations Symphoniques (solist: Frank van de Laar)

Voorjaar 2002:

J. Brahms - Eerste symfonie
P. Dukas - De Tovernaarsleerling
A. Diepenbrock - Im grossen Sweigen (solist: Henk Smit)

Najaar 2001:

D. Sjostakovitsj - Tiende symfonie
E. Bloch - Schelomo (solist: Floris Mijnders)
B. Britten - Four Sea Interludes

Voorjaar 2001:

J. Sibelius - Eerste symfonie
F. Mendelssohn-Bartholdy - Midzomernachtsdroom ouverture
F. Schmitt - Légende voor saxofoon en orkest (solist: Arno Bornkamp)
L. Orthel - Scherzo nr. 2

Najaar 2000:

I. Stravinsky - Symphonies of wind instruments
L. v. Beethoven - Negende symfonie
J. Brahms - Gesang der Parzen

Voorjaar 2000:

J. Wagenaar - De getemde Feeks ouverture
D. Sjostakovitsj - Tweede vioolconcert (solist: Peter Brunt)
L. Bernstein - Divertimento
R. Strauss - Don Juan

Najaar 1999:

E. Grieg - Peer Gynt (verteller: Frank Groothof)
J. Offenbach - Operette Die Schöne Helena

Voorjaar 1999:

G. Mahler - Vijfde symfonie
R. Vaughan Williams - Tubaconcert (solist: Hendrik-Jan Renes)
A. Comitas - Hommage aan Sjostakovitsj

Najaar 1998:

S. Rachmaninov - Tweede symfonie
A. Mendelssohn - Altvioolconcert (solist: Vladimir Mendelssohn)

Voorjaar 1998:

R. Leoncavallo - Opera "Pagliacci"
(solisten: Anthony Flynn/Ireneusz Jakubowski, Canio; Melinda Huhges/Henriëtte de Groot, Nedda; Roberto Lovera/Todd Thomas, Tonio; Hans Voschezang. Silvio; François Soons, Beppe)
C. Saint-Saëns - Derde Symfonie
J. Sibelius - Vioolconcert (solist: Naomi Peters)

Najaar 1997:

N. Rimski-Korsakov - Scheherazade
H. Berlioz - Le carnaval Romain
R. Strauss - Vier Letzte Lieder (solist: Annette de Rozario)

Voorjaar 1997:

R. v. Oosten - Drie dansen voor orkest
J. Brahms - Tweede pianoconcert (solist: Paul Komen)
D. Sjostakovitsj - Eerste symfonie

Najaar 1996:

P. Tsjaikovski - Eerste symfonie
M. Moessorgski - Een nacht op de kale berg
B. Bartók - Tweede vioolconcert (solist: Saskia Viersen)

Voorjaar 1996:

E. Lalo - Celloconcert (solist: Pieter Wispelwey)
G. Mahler - Eerste symfonie
H. Strategier - Praeludium en Fuga

Najaar 1995:

S. Prokofjev - Peter en de Wolf (verteller: Frank Groothof)
B. Britten - The young person’s guide to the orchestra (verteller: Frank Groothof)
G. Verdi - La forza del destino
E. Ferrari - Il Segreto di Susanna (solisten: Adriana Bennafane, sopraan; Peter Arink, bariton; Scott Blick, zonder tekst)

Voorjaar 1995:

J. Röntgen - Symfonie in cis klein
J. Brahms - Tweede symfonie
A. Arutjunjan - Concert voor trompet en orkest (solist: Erik Stokkel)

Najaar 1994:

A. Dvorák - Achtste symfonie
G. Mahler - Lieder eines fahrenden gesellen (solist: Jelle Draijer)
D. Sjostakovitsj - Tweede pianoconcert (solist: Rob Broek)

Voorjaar 1994:

R. Bos - Utrecht Suite
J. Brahms - Eerste pianoconcert (solist: Paul Komen)
I. Stravinsky - Petrouchka

Najaar 1993:

D. Sjostakovitsj - Vijfde symfonie
M. Ravel - Menuet Antique
B. Britten - Vioolconcert (solist: Peter Brunt)

Voorjaar 1993:

M. Ravel - Valses Nobles et Sentimentales
P. Tsjaikovski - Francesca da Rimini
H. Liberg - Symphonie Libergique (cabaretier: Hans Liberg)

Najaar 1992:

G. Puccini - Opera "Tosca"
(solisten: Henny Yana Diemer, Tosca; Jan Derksen, Scarpia; Tom Haenen, Koster; Ireneusz Jakubowski, Cavaradossi; Bert Bijnen, Angelotti)

Voorjaar 1992:

J. Brahms - Derde symfonie
O. van Hemel - Three Contrasts
A. Dvořák - Celloconcert (solist: Larissa Groeneveld)

Najaar 1991:

S. Prokofjev - Derde pianoconcert (solist: Barbara Nissman)
G. Gershwin - An American in Paris
E. Elgar - Enigma Variaties

Voorjaar 1991:

R. Schumann - Ouverture Manfred
F. Liszt - Derde pianoconcert (solist: Sergio Tiempo)
J. Brahms - Akademische Festouverture
G. Mahler - Fünf Rückert-lieder (solist: Jard van Nes)
S. Rachmaninov - Symfonische dansen

Najaar 1990:

G. Puccini - Opera "Suor Angelica"
(solisten: Henny Yana Diemer; Marijke Bonkes)

Voorjaar 1990:

F. Martin - Esquisse (Nederlandse première)
D. Sjostakovitsj - Tweede celloconcert (solist: Dimitri Ferschtman)
J. Brahms - Vierde symfonie

Najaar 1989:

F. Mendelssohn - Rondo Brilliant (solist: Rien de Waal)
L. v. Beethoven - Vierde pianoconcert (solist: Rien de Waal)
A. Bruckner - Vierde symfonie

Voorjaar 1989:

M. Bruch - Vioolconcert (solist: Emmy Verhey)
G. Mahler - Vierde symfonie (solist: Fiekojan Hoolboom)

Najaar 1988:

G. Rossini - Ouverture Tancredi
S. Rachmaninov - Tweede pianoconcert (solist: Ronald Brautigam)
J. Brahms - Eerste symfonie

Voorjaar 1988:

A. Dvořák - Negende symfonie
M. de Falla - El Corregidor y la Molinera (i.s.m. Nederlands Pantomimetheater) (Nederlandse première)

Najaar 1987:

C. Franck - Les Éolides[nbsp](Nederlandse première)
J. Françaix – Concerto voor klarinet en orkest (solist: Ine Sinnige-Worm)
J. Brahms – Serenade nr. 1

Voorjaar 1987:

R. Schumann – Ouverture, scherzo en finale
R. Strauss – Liederen (solist: Marianne Koopman
F. Martin – Ouverture pour Athalie
A. Bonsel – Tweede symfonie

Najaar 1986:

A. Copland – Appalachian Spring suite
C. Saint-Saëns – Tweede symfonie
C. Nielsen - Vioolconcert (solist: Peter Brunt)

Voorjaar 1986:

M. Flothuis – Spes Patriae
R. Strauss – Tweede hoornconcert (solist: Jacob Slagter)
K. Weill – Tweede symfonie

Najaar 1985:

A. Dvorák - De Woudduif
D. Kabalevsky – Celloconcert (solist: Judith van Swaay)
L. v. Beethoven – Zesde symfonie

Voorjaar 1985:

E. de Boer – Blauwvingers
J. Kalliwoda – Concertino voor hobo en orkest (solist: Mechiel van den Brink)
S. Rachmaninov – Symfonische dansen

Najaar 1984:

C. Franck – Psyché (m.m.v. VENUS)
B. Bartók – Altvioolconcert (solist: Gert Jan Leuverink)
P. Dukas – L’Apprenti Sorcier

Voorjaar 1984:

C. Nielsen – Saga-Drøm
P. Tsjaikovski - Eerste symfonie
A. Dvorák – Romance voor viool en orkest
F. Poulenc – Les Biches suite

Najaar 1983:

R. Wagner – Vorspiel Die Meistersinger von Nürnberg
G. Mahler – Des Knaben Wunderhorn Lieder (solisten: Catherine Patriasz; Harry van der Kamp)
W. Pijper – Zes adagio’s
B. Bartók – Danssuite

Voorjaar 1983:

J. Brahms – Variaties op een thema van Joseph Haydn
G. Gershwin – Pianoconcert in F (solist: Fred Oldenburg)
J. Sibelius – Zevende symfonie
A. Borodin – Polowetzer dans (i.s.m. het koor van het USKO)

Najaar 1982:

J. Haydn – 99e Symfonie
C. Debussy – Première Rhapsodie (solist: Walter Boeykens)
I. Stravinsky – Symphony in three movements

Voorjaar 1982:

W. van Otterloo – Symphoniëtta voor blaasinstrumenten
S. Prokofjev – Luitenant Kijé
J. Brahms – Dubbelconcert voor viool en cello (solisten: Marieke Blankenstijn, viool; Nico Trap, cello)

Najaar 1981:

R. Heppener – Air et sonneries
A. Dvorák – Achtste symfonie
E. Chausson - Poème de l'amour et de la mer (solist: Nelly van der Spek)

Voorjaar 1981:

J. Brahms – Tragische ouverture
B. Bartók – Derde pianoconcert (solist: Paul Komen)
B. Britten – The Young Person's Guide to the Orchestra (Huub Blankenberg, teksten; Maarten Koningsberger, voordracht)

Najaar 1980:

H. Kox – Concerto pour orchestre
A. Borodin – Een steppenschets uit Midden-Azië
S. Koussevitzky - Contrabasconcert (solist: John Clayton)
F. Mendelssohn-Bartholdy – Derde symfonie

Voorjaar 1980:

J. Sibelius – Karelia suite
F. Berwald – Vierde symfonie
I. Stravinsky – Circus polka
F. Poulenc – Het verhaal van Babar

Najaar 1979:

B. Bartók – Hongaarse boerenliederen
A. Dvorák – Ouverture ‘In de natuur
E. Lalo – Symphonie Espagnole (solist: Rémy Baudet)

Voorjaar 1979:

R. Wagner – Siegfrief Idyll
F. Liszt – Du berceau jusqu'à la tombe
C. Debussy – Prélude à l'après-midi d'un faune
W.F. Bon - Passacaglia in Blue voor blazers en contrabas
E. Satie – Jack in the box
K.H. Köper – Mytho-Logica voor pauken en orkest (solist: Henk de Vlieger)

Najaar 1978:

L. v. Beethoven - Ouvertüre Egmont
R. Schumann – Celloconcert (solist: Marien van Staalen)
E. Grieg – Trauermarsch zum Andenken an Rikard Nordraak
C. Franck – Rédemption
J. Andriessen – Quattro danze per orchestra

Najaar 1977:

F. Poulenc - Suite française d'après Claude Gervaise
W.A. Mozart – Serenade in D (solist: Hans Rijkmans)
I. Stravinsky – Four Norwegian Moods
G. Rossini – Ouverture Guillaume Tell

Najaar 1976:

J.S. Bach - Suite nr. 4 in D groot
W.A. Mozart – Derde hoornconcert (solist: Bob Stoel)
D. Milhaud – La création du monde
A. Dvorák – Slavische dansen

Najaar 1975:

G.F. Händel – Water music suite
W.A. Mozart – Fagotconcert (solist: Frans Dresens)
H. Berlioz – Ouverture La fuite en Egypte
C. Ives – The unanswered question
F. Schubert – Rosamunde balletmusik

Voorjaar 1975:

G. Bizet – Jeux d’enfents
C. Saint-Saëns – Vierde pianoconcert (solist: Ronald Brautigam)
M. Ravel – Ma mère l'oye
E. Satie – Parade

Najaar 1974:

W.A. Mozart – Drie marsen voor orkest
A. Vivaldi – Dubbelconcert voor twee celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard)
D. Popper – Requiem voor drie celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard; Marien van Staalen)
W.A. Mozart – Twintigste symfonie

Voorjaar 1974:

C. Ricciotti – Concertino nr. 4

E. Elgar – Serenade voor strijkorkest
H. Andriessen – Concertino voor hobo met strijkorkest (solist: Henk Knöps)
W.A. Mozart – Vijfentwintigste symfonie

Najaar 1974:

W.A. Mozart – Drie marsen voor orkest
A. Vivaldi – Dubbelconcert voor twee celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard)
D. Popper – Requiem voor drie celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard; Marien van Staalen)
W.A. Mozart – Twintigste symfonie

Voorjaar 1974:

C. Ricciotti – Concertino nr. 4
E. Elgar – Serenade voor strijkorkest
H. Andriessen – Concertino voor hobo met strijkorkest (solist: Henk Knöps)
W.A. Mozart – Vijfentwintigste symfonie

1973

Anonymous - Gregoriaanse missen
J.S. Bach-  Concert voor clavecimbel en orkest in A  met solist: Kees Hülsman
L. Fiser-  Apocalyptische beelden
C.F. Handel - Symfonie nr 26
T. de Leeuw - Spatial Music IV
W.A. Mozart - Ouverture Idomeneo
W.A. Mozart - Vioolconcert nr 4
S. Profofjev -  Peter en de Wolf

1969

J. Haydn – Symfonie nr 44 ‘Trauersymfonie' 
G. Frid – Ritmische studies
G. F. Handel – Concerto Grosso opus6 nr 6
C. Saint-Saëns – Celloconcert nr 1 met solist:  Freek Kamerling

1968

Met solisten: Elsemiek Küller, Hans Oudenaarden, W.A. Markus
J. Haydn - Divertimento voor fluit en strijkorkest in D
De Braal – Concertino voor fluit en orkest
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 4
O. Respighi – Antiche Danze Suite
A. Vivaldi- Concerto Grosso opus 3 nr 11
J. Straus sr – Radetzky-Mars
F. Schubert – Symfonie nr 6
C. Riciotti Concertino Armonica nr 5 in f
W. Pijper – Zes adagio’s voor orkest
W.A. Mozart - Adagio en Fuga
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr5
B. Bartok Roemeense Dansen

1967

W.A. Mozart – Pianoconcert KV467 met solist: Alexander Patijn
A. Bonsel – Symfonie Nr.2

1966

Met solisten: Hein van Royen, Elsemiek Küller en L.A. Hoedemaker
G. Gershwin- Rhapsody in Blue
G. F. Handel – Concerto Grosso
J.J. Quantz – Fluitconcert in G
J. Strohbach Mikropanoptikum
M. Ravel – Pavane pour une Infante Défunte
W.A. Mozart – Symfonie nr 29 in A KV201
Hellendaal – Concerto Grosso in D opus 3 nr 5
W.A. Mozart – Hoornconcert in es 1966

1965

Onbekend

1964

Met solisten:  L.A. Hoedemaker en Bas Pieters
F. Mendelssohn – Ouverture Hebriden
D W.A. Mozart – Pianoconcert KV 451
J. Mul ‘Egmondt Onthalsd voor vrouwenkoor en orkest
W. Pijper Deux Ballades voor vrouwenkoor en orkest
J. Strauss- Kaiserwalzer
H. Strategier – Deux Chansons voor vrouwenkoor en strijkorkest

1963

Chr. W. van Gluck – Ouverture Alceste
H Henkemans – Primavera
Milhaud -Le Boeuf dur le Toit
W.A. Mozart – Fluitconcert KV 313 met Dhr. Atema
W.A. Mozart – Pianoconcert KV
F. Schubert - Symfonie nr 5
J. Strauss sr – Perpetuum Mobile opus 257
J. Strauss - Pizzicato Polka
A. Vivaldi – Concerto Grosso in g opus 3 nr 2

1962

J.S. Bach –  Vioolconcert in A met Erik Wervelman
A. Corelli – Concerto Grosso nr 8
W.A. Mozart – Symfoni KV 504 ‘Praagse’
T. de Leeuw – Plutos Suite

1961

L. von Beedhoven – Pianoconcert nr.4  met L.A. Hoedemaker
D. Cimarosa – Ouverture Gianna e Bernadone in D
W.A. Mozart – Symfoni Nr 29 in A KV 201
I. Stravinsky – Suite pour petit orchestre nr 1

1960

P. Hindemith – Spielmusik opus 43 nr 1
T. de Leeuw – Le je d’Adam
G. Rossini – Ouverture uit opera buffa ‘L’Itanlinai in Algeri’ met Freek Kamerling
A. Salieri – Ouverture La Seccia Rapita
H. Strategier – Partita in modi antichi
H. Strategier – Partita in modi antichi

1959

Met solisten:  J.C. krom en k.E. Brester
J.S. Bach – Pianoconcert in d
W.F. Bach – Symfonia
T. de Leeuw – Plutos suite
J. Haydn – Symfonie nr 88 in G
W.A. Mozart – Concert voor harp en fluit
W.A. Mozart – Vioolconcert nr 4
C. Saint-Saëns – Le Carnabal des Animeaux  

1958

Met solisten:  H.W. Julius en C.A. Rutgers
J. Haydn – Symfonie
A. Honegger – Pastorale d’été
W.A. Mozart – Pianoconcert KV 537 ‘Krönungs’
J.J. Quantz - Fluitconcert in G
F. Schubert – Symfonie nr 5 

1957

D. Lipatti- Pianoconcert met C.A. Rutgers
G. Tartini – Vioolconcert
C.Ph.telemann – Der Scchulmeister voor zangstem, orkest en Koor

1956
Met solisten:  H.W. Julius en Dhr. Van Vliet
G.F. Handel – Oyverture Xerxes
Pianoconcert KV 595

1955

L. Mozart – Kindersymfonie met M. van Steenwijk

1954

Met solisten:  Dhr de Waard en M. van Steenwijk
B. Britten – Ceremony of Carols  
E. Elgar – Serenade voor strijkorkest in e opus 20  
J. Haydn – Fluitconcert  
W.A. Mozart – Pianococert 414  
A. Vivaldi – Concert voor vier violen en orkest  

1953

J.S. Bach – Twee Koralen  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 2  
G.F. Handel – Oratorium Triumph of Time and Truth  
P. Hindemith – Frau Musica opus 43 nr 1  
H. Purcell – Ouverture in G  

1952

Onbekend

1951

F. Chopin – Pianoconcert nr `1 met M. van Steenwijk
G.F. handel – Ouverture en Balletmuziek voor Alcina  
L. van Regeren Altena – Orkestsuite ‘La Belle au Bois’  

1950

J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 2  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 3  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 5  
J.S. Bach – Vioolconcert  

1949

K.D. van Dittersdorf – Symfonie in C  
P. Hindemith – Frau Musica opus 45 nr 1  
C. Ph. Telemann – Suite voor solo-fluit en orkest met Dhr. Van Setten

1948

Met solisten:  Hans Henkemans en Dhr. Le Coultre
J. Haydn Symfonie nr 5 ‘Abschieds-Symphonie’  
H. Henkemans – Concert voor piano en strijkorkest  
G. Landré – Elégie pour orchestre à cordes et piano  
H. Purcell – Ouverture in G  
G. Tartini – Vioolconcert in d  

1947

J.C. de Bruïne – Thema met variaties voor strijkorkest en obligate fluit  
F. Chopin – Fantaisie Impromptu en Berceuse  
F. Poulenc – Rhapsodie nègre opus 1  
M. Ravel – Ma Mère l’Oye suite voor piano quatre-mains  
F. Schubert – Zes liederen  
A. Vivaldi – Concerto Grosso in e